Перейти до основного вмісту

Банерна реклама

Банерна реклама – це реклама на сайтах партнерах, в даному випадку ми говоримо про сайти-партнери пошукової системи Google, і Яндекс. Зазвичай, при правильному налаштуванні, банерна реклама приводить до великої кількості відвідувачів сайту, які можуть стати клієнтами.

Банерна реклама
Але ж рекламу будуть показувати всім відвідувачам сайту, це вийде надто дорого!

Ні рекламу показуємо тільки визначеним користувачам (потенційним клієнтам), а визначення можемо проводити по багатьох паратметрах. Наприклад: місцезнаходження, вік, стать. Також можемо показувати рекламу тільки тим користувачам, які мають певні інтереси ( пошукові системи, зокрема Google, присвоює кожному користувачу певні інтереси відповідно до його поведінки в інетрнеті, ( які сайти відвідує, які пошукові запити вводить) Google позначає комп’ютер кожного споживача певним файлами, які називаються «куки», і відповідно до них і позиціонує рекламу, більше того, ми показуємо споживачу певну кількість разів, за звичай 7, одного повідомлення.

Чому цей вид реклами може принести більше клієнтів ніж контекстна реклама?

Цей вид реклами охоплює не тільки тих клієнтів, які знаходяться в пошуку, а також і тих хто не шукає активно, але зацікавлений в цьому товарі, або послузі. Також Ваша реклама може спонукати клієнта до активних дій, наприклад акцією, унікальною пропозицією. Також є дуже важливим фактор іміджевої реклами. Людина часто бачить Ваш бренд, потім знаходить його в пошуку і відповідно з більшою довірою відноситься до Вашого сайту.

Чому мені не розмістити банерну рекламу просто звернувшись до власника сайта, який мені подобається?

Розміщаючи рекламу на конкретному сайті, Ви обмежуєте коло користувачів, тільки відвідувачами цього сайту. Ви не можете в повній мірі регулювати кількість показів реклами, і позиціонувати по інтересам клієнта, тим показувати тим ні, цими даними володіють виключно пошукові системи. І зазвичай (з власного досвіду) через мережі на тих же сайтах покази будуть дешевші. І якщо Ви замовите не на одному сайті розміщати рекламу, то звернення до мережі звільняє Вас від спілкування з адміністратором кожного сайту, укладання договорів, проведення оплата і т.д. І в мережі Ви зможете розміщатись одночасно на тисячах сайтів, відслідковуючи споживачів з конкретними інтересами.

У вас можна замовити банер?

Так ми виготовляємо банери, стандартні для розміщення в мережі пошукових систем, Ціна на статичні 500 грн. – 5 банерів. Динамічні 1500 грн. 5 банерів.

Чи можна замовити в іншого агентства чи фрілансера банери для розміщення?

Так можна, але вони повинні відповідати вимогам пошукових систем. При умови неприйняття пошуковиком банера, ми змушені будемо переробляти їх.

Скільки коштують Ваші послуги?

Послуги з налаштування банерної реклами коштують – 2500 грн. за одну кампанію, ( в ціну входить супровід за перший місяць) Надалі, за бажанням клієнта, супровід буде коштувати 20% від бюджету, але не менше як 2000 грн. в місяць. Або 50 Грн. за годину роботи нашого спеціаліста.

. контакти .

Зв'яжіться з нами!

  • #

    адреса вул. Котика 7, Львів, Україна

  • #

    Телефон +38 067 6713408

  • e-mail support@irek.com.ua

. надішліть нам повідомлення .

Надішліть нам повідомлення і ми обов'язково зв'яжемось з вами.