Перейти до основного вмісту

Контекстна реклама

Що таке контекстна реклама?

Контекстна реклама, або реклама в пошуковій видачі - це рекламні блоки які Ви бачите при цьому коли щось шукаєте, наприклад в Google. Позначене Позначка контекстної реклами у видачі google – це контекстна реклама, все інше – пошукова видача, згідно ключового слова.

Інтернет-реклама
Чи її будуть бачити всі користувачі Google?

Контекстна реклама дозволяє націлити тільки на регіон, який цікавить Вас, аж до конкретного міста (райцентра).

Чи дорого це коштує?

В контекстній реклами Ви можете оплачувати як за 1000 показів, так і за клік ( перехід на Ваш сайт). Зазвичай в контекстній рекламі рекомендовано оплачувати за клік. Вартість 1000 показів, або «кліка», попередньо розраховується при отриманні Вашої заявки на обслуговування. В моєму досвіді є ціни і 0,4 Грн. за клік, так і 20 Грн. за клік, Ціна залежить від багатьох факторів, конкуренції в першу чергу, регіону, та інших факторів, в тому числі налаштування екаунта.

Як мені розрахувати витрати на рекламу?

Ви подаєте нам заявку і наступного дня Ви отримуєте приблизний бюджет, чому приблизний, тому що поява Вас,як клієнта також буде впливати на фактор формування ціни, а точний бюджет і точніший прогноз потоку зацікавлених користувачів на Ваш сайт,Ви можете отримати тільки провівши рекламну кампанію певний час та потративши певну суму коштів, для Львова – це складає біля 3000 Грн. на кампанію.

 

. контакти .

Зв'яжіться з нами!

  • #

    адреса вул. Котика 7, Львів, Україна

  • #

    Телефон +38 067 6713408

  • e-mail support@irek.com.ua

. надішліть нам повідомлення .

Надішліть нам повідомлення і ми обов'язково зв'яжемось з вами.