Перейти до основного вмісту

Створення сайтів

Основні типи сайтів

Сторінка-вітрина

Сторінка-вітрина, яку частіше називають Landing page (посадкова сторінка), лендінг, цільова сторінка - сторінка сайту, або сайт, призначенням якої є продаж конкретного товару чи послуги. Це інструмент фінального етапу  т.з. воронки продаж. Джерелом трафіку для лендінгу є рекламні оголошення, постові посилання, посилання у поштових розсиланнях та видачі пошуковиків при чітко сформованих запитах користувачів, що вже визначилися з вибором товару чи послуги. Усе оформлення та функціонал лендінг-пейдж розробляється з єдиним завданням - схилити клієнта купити товар чи послугу саме у Вас.

Сайт-візитка

Сайт-візитка (business card website) - сайт з невеликою кількістю сторінок (інколи однієї), що надає можливість отримати основну інформацію про проект, організацію, компанію чи фізичну особу. Візитка може містити контактні дані, інформацію про товари та послуги, прайслісти, тощо. Сайт-візитка допоможе потенційним клієнтам дізнатися про Вас та зв'язатися з Вами.

Бізнес-сайт

Бізнес-сайт - сайт організації, компанії чи фізичної особи, що надає вичерпну інформацію про сферу діяльності, пропоновані товари та послуги, ціни, умови співпраці, реалізовані проекти, сертифікати, тощо. Подібний сайт для бізнесу може містити тематичні статті, обговорення, відеоматеріали, аналітичну та довідкову інформацію. Також, бізнес-сайт - потужний інструмент формування Вашого іміджу.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт, окрім усіх можливостей бізнес-сайту, містить функціонал, що забезпечує ефективну взаємодію з клієнтами. Корпоративний сайт, окрім загальної публічної, може містити закриту та функціонал, призначений для внутрішнього використання працівниками, CMR, тощо. Корпоративний сайт - частина системи керування підприємством.

Інтеренет-портал

Інтернет-портал - сайт, що надає користувачу інтерактивні сервіси та допомагає у пошуку та обробки інформації. Сфера застосування інтернет-порталів надзвичайно широка. Інтернет-портал, розраховані як на широку, та і на тематичну аудиторію.

Інтеренет-видання

Інтеренет-видання, інтернет-ЗМІ, інтенет-газета - сайт, що постійно оновлюється і виконує функцію засобу масової інформації.

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин (Internet shop, Online shop, електронний-магазин, е-магазин, e-shop) - інструмент для прямого продажу товарів (інколи послуг) клієнту (споживачу). Інтернет-магазин містить функціонал надання інформації про товар, засоби формування та оплати замовлення, погодження логістики, бонусних програм, коментарів користувачів, тощо.


Ціни на послуги

Створення концепту (ескізу) індивідуального дизайну 2500 грн.
Розробка макету (по ескізу) від 2500 грн.
Верстка сайту (по макету) від 2500 грн.
Створення специфічного функціоналу договріна
Розробка логотипу від 3000 грн.
Створення графічного банера (за шт.) від 250 грн.
Розміщення сайту на хостингу (перенос) сайту від 250 грн.
Налаштування VPS/VDS від 2500 грн.

Пакетні пропозиції

Сторінка-вітрина (односторінковий сайт) 3000 грн.
Сайт-візитка (до 5 сторінок) 9500 грн.
Бізнес-сайт (до 10 сторінок + до 3 контактних форм) 15000 грн.
Корпоративний сайт 25000 грн.
Інтернет-магазин 25000 грн.

ЧаПи (F.A.Q.)

Що таке сайт?

Сайт, веб-сайт (site, web-site) - спільні за змістом та навігацією сукупність веб-сторінок.

Що теке сторінка?

Сторінка, веб-сторінка (web-page) - доступний у мережі інформаційний ресурс для переглядання веб-браузером (Mozilla FireFox, Chrome, Internrt Explorer, Opera, тощо).

Що таке CMS?

CMS - це система керування вмістом (Content Management System) - програмне забезпечення, призначенням якого я максимально спростити організацію та керування наповненням веб-сайтів. На сьогоднішній день існує багато CMS як загального призначення, так і спеціалізованих. Також, CMS можна розділити платні та безкоштовні. Основною перевагою платних CMS є цілодобова on-line підтримка, що надається розробником та певні гарантії, щодо супроводу та підтримки продукту протягом певного часу.

Що таке шаблон сайту?

Шаблоном або темою для CMS називають набір  налаштувань, що визначають компоновку та оформлення елементів сайту. Шаблон може бути розробленим для Вас індивідуально, придбаний чи обраний з числа наданих безкоштовно.

Що таке макет сайту?

Макет сайту - детально промальоване з збереження реальних розмірів та розбите на шари графічне зображення сайту, на основі якого здійснюють верстку сайту.

Що таке верстка сайту?

Версткою сайту називаю створення шаблону (у випадку використання CMS) згідно з макетом сайту. Верста не передбачає реалізації програмного функціоналу сайту.

Що таке хостинг?

Хостинг (hosting) - послуга, що забезпечує функціювання та доступність сайту в Інтернеті. Хостинг передбачає надання дискового простору, процесорного часу, доступу до мережі, тощо.

Що таке домен?

Домен, або доменне ім'я - орієнтоване на людину символьне ім'я, призначене для ідентифікації та звернення до інтернет-ресурсів (сайтів, серверів, тощо). Наприклад, доменне ім'я цього сайту: irek.com.ua.

Що таке контент?

Контент (вміст, content) - текстові, графічні, відео та аудіо-матеріали сайту.

Що таке банер?

Банер (banner) - графічне зображення рекламного характеру.

Що таке логотип?

Логотип - графічний (інколи текстовий) символ компанії, організації, закладу, продукту тощо.

. контакти .

Зв'яжіться з нами!

  • #

    адреса вул. Котика 7, Львів, Україна

  • #

    Телефон +38 067 6713408

  • e-mail support@irek.com.ua

. надішліть нам повідомлення .

Надішліть нам повідомлення і ми обов'язково зв'яжемось з вами.