Перейти до основного вмісту

НОВИНИ.ОНОВЛЕННЯ.

Спеціальна пропозиція для ресторанів Львова

У пошуковику Google словосполучення «ресторан Львів» набирають від 600 до 1900 разів щомісяця. Хто ці люди, які шукають львівські ресторани? Передусім  – це туристи, бізнесмени, одним словом, гості міста, які збираються приїхати до Львова і шукають, де смачно поїсти.

Чому б Вам не полегшити їхні пошуки, показавши свою веб-сторінку в рекламному блоці? Ваші витрати порівняно із потенційними прибутками будуть зовсім мізерними. Ціна одного рекламного блоку не перевищує двох гривень. А ефект від його розміщення гарантований.

Для успішного розвитку Вашого бізнесу доцільно також зареєструвати Ваш заклад на карті Google, адже чимало користувачів шукає шлях до ресторану саме за допомогою карти на смартфоні.

Пошук ресторану

Погодьтеся, що присутність на мапі Google, якою користуються мільйони користувачів – це доволі привабливо для ресторану.

А для більшого привернення уваги потенційних клієнтів, варто націлити на них банерну рекламу та відео. Реклама або промоцій не відео Вашого ресторану буде з’являтись на смартфоні клієнта, як тільки він наблизиться на відстань 2-3 кілометрів до його місця розташування. Таку рекламу можна показувати у визначений час доби – під час сніданку, обіду або увечері, її можна налаштувати лише на іноземних туристів – можливості інтернету необмежені.

Що для цього потрібно?

Передусім Вам потрібно мати власний сайт. Якщо Ваш заклад досі не має своєї сторінки в інтернеті, тоді Вам сюди.

Другою важливою складовою успішної рекламної кампанії є її бюджет. Ми рекомендуємо почати із мінімальної суми – 4 тис. грн. у місяць. Кошторис наступних місяців буде скоригований відповідно до Ваших потреб і вимог. Клієнтам, які мають довготермінові плани співпраці із нами, даруємо знижку – 500 грн.

Як показує наш досвід роботи у сфері інтернет-реклами, бюджет наступних місяців становить 3 тис. грн. Щоб краще оцінити ефективність цієї реклами, ми пропонуємо інструменти, які дадуть Вам вичерпну відповідь на усі питання.

. контакти .

Зв'яжіться з нами!

  • #

    адреса вул. Котика 7, Львів, Україна

  • #

    Телефон +38 067 6713408

  • e-mail support@irek.com.ua

. надішліть нам повідомлення .

Надішліть нам повідомлення і ми обов'язково зв'яжемось з вами.